کلیک کنید 

 

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


 اریک پریست استاد ریاضی دانشگاه کمبریج می‌گوید: «هاوکینگ نمی‌تواند با فیزیک وجود عالم و انسان را توضیح دهد، برای بسیاری از ماها وجود خدا یک عامل بسیار مهم در غنای زندگی و هستی است.» 

پس از مصاحبه استفان هاوکینگ فیزیکدان و کهکشان‌شناس بریتانیایی که به مناسبت انتشار کتاب جدید وی تحت عنوان «طرح عظیم» انجام شده بود و انتشار شبهات و نظرات جدید وی در زیر سئوال بردن آفرینش عالم هستی که جنجال و واکنش‌های فراوانی به دنبال داشته است، مهمترین رخداد در این رابطه، پاسخ منطقی و مستدل استاد برجسته و مشهور ریاضیات و عضو هیأت امنای دانشگاه کمبریج است که می‌گوید: علم چگونه می‌تواند ذات زیبایی و عشق را توضیح دهد؟

«اریک پریست» از استادان سابق ریاضیات در دانشگاه سنت اندرو و از اعضای هیأت امنای انستیتو فارادی در دانشگاه کمبریج، در مطلبی که در روزنامه گاردین به چاپ رسیده می‌نویسد باورهای مدرن در مورد جهان و عالم هستی، با هدف پوشاندن شکاف‌ها و نقاط ضعف‌ها در دانش ما نیست بلکه هدف آن پاسخ دادن به سئوالات گوناگون بشر مدرن است. اریک پریست در این مطلب می‌افزاید: حرف پروفسور هاوکینگ توجیه‌پذیر نیست، این حالت کاملا تحمل واقعی است که خداوند شرایط را برای وقوع انفجار بزرگ و شکل‌گیری کهکشان‌ها براساس قوانین فیزیک فراهم کرده است. استاد دانشگاه کمبریج در ادامه مطلب خود در روزنامه گاردین می‌افزاید ...
ارسال شده در تاریخ شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


سوال:

هرچه سنم بالاتر می رود ، انگار هورمون هایم دیوانه تر می شوند.
 پوست صورتم خیلی برق می زند. چگونه بدون اینکه مجبور باشم کلی پودر روی صورتم بزنم صورتم را از این حالت نجات دهم؟ 
آیا آرایشی وجود دارد که روغن را جذب کند و از این حالت بد درآورد؟
 
پاسخ بابی براون:

مراقبت های پوستی خودرا مورد ارزیابی دوباره قرار دهید تا مطمئن شوید که از یک پاک کننده و لوسیون مناسب استفاده می کنید. برای پوست های چرب، من از یک ژل پاک کننده مخصوص استفاده می کنم و بدنبال آن با یک ژل کنترل کننده حالت صورت – ژلی که جلای و برق زدن صورت را تا حد زیادی از بین می برد- استفاده می کنم. هر دو اینها مانند یک جذب کننده قوی عمل کرده  و روغن و چربی صورت را به خود می گیرند. بدنبال لوسیونی باشید که فاقد هر نوع چربی باشد و از یک پودر مناسب برای تمام روز باشید. برای فرار از این چربی پوست از پودر های تثبیت کننده آرایش استفاده کنید .برای استفاده از این پودرها ابتدا تمامی آرایش خود را انجام دهید و بعد روی صورت با یک فرچه ملایم  این پودر را پخش کنید که چربی و برق زیاد صورت را بپوشاند. 
ارسال شده در تاریخ شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


دانشمندان دانشگاه براون چسب زخمی را ابداع کرده‌اند که می‌تواند با ایجاد چارچوبی برای شکل‌گیری

سلول‌های سالم منجر به رشد سلول‌ها شده و قلب‌های آسیب دیده را ترمیم کند.
 
در یک حمله قلبی برخی از بخش‌های ماهیچه قلب از بین می‌روند و این پدیده می‌تواند خطر بروز حملات بعدی را افزایش دهد. 

این برچسب سیاه و 2.5 سانتیمتری که ضخامت آن به اندازه یک تار موی انسان است از کربن ساخته شده و به گونه‌ای طراحی شده تا به منطقه‌ای که ماهیچه‌های آن از بین رفته‌اند چسبیده و منجر به رشد دوباره سلول‌های سالم و احیای ماهیچه‌های مرده شود. این برچسب هنوز بر روی نمونه‌های زنده آزمایش نشده اما محققان امیدوارند این شیوه نه تنها بتواند در ترمیم عواقب حملات قلبی کمک کند بلکه بتواند برای کمک به افرادی که برای سال‌ها به اختلالات ناشی از حملات قلبی دچار شده‌اند، کمک کند. این آسیب‌ها فرد را دچار تنگی نفس و خستگی مفرط کرده و انجام کارهای روزمره از قبیل انجام کارهای خانه و یا لباس پوشیدن را برای فرد دشوار می‌کند. 

بر اساس گزارش تلگراف، این ابزار جدید توسط محققان دانشگاه براون ابداع شده و به گفته آنها انسان تا 10 الی 15 سال دیگر نخواهد توانست از این ابزار برای ترمیم آسیب‌های قلبی استفاده کند.
ارسال شده در تاریخ شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |
 
لیگ برتر (خلیج فارس)
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 سپاهان 34 18 12 4 56 29 27 66
2 استقلال 34 18 11 5 55 34 21 65
3 ذوب آهن 34 18 9 7 49 30 19 63
4 پرسپوليس 34 17 7 10 50 36 14 58
5 تراکتورسازي 34 15 12 7 42 29 13 57
6 فولاد 34 14 12 8 58 36 22 54
7 مس 34 13 13 8 41 30 11 52
8 ملوان 34 13 9 12 33 32 1 48
9 نفت آبادان 34 13 3 18 36 54 18- 42
10 صباي قم 34 9 14 11 39 40 1- 41
11 سايپا 34 8 13 13 42 47 5- 37
12 شهرداري تبريز 34 8 13 13 45 53 8- 37
13 نفت تهران 34 7 15 12 37 44 7- 36
14 شاهين 34 8 11 15 31 37 6- 35
15 راه آهن 34 8 11 15 29 39 10- 35
16 پاس 34 8 11 15 30 48 18- 35
17 پيکان 34 9 6 19 38 60 22- 33
18 استيل آذين 34 6 10 18 30 63 33- 28
 
در پایان مسابقات، سپاهان قهرمان و تیمهای پاس، پیکان و استیل آذین به دسته پایین تر سقوط کردند
ارسال شده در تاریخ جمعه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

Pedal Powered Camper

ارسال شده در تاریخ جمعه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۰ |

این زرافه در كنیا قصد آشامیدن آب دارد

ارسال شده در تاریخ جمعه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۰ |

هندوانه‌های چند مزرعه در یکی از مناطق پکن پایتخت چین، به‌طرز عجیبی هر روزه می‌ترکند. رشد این هندوانه‌ها آنقدر سریع است که خیلی زود رسیده می‌شوند و سپس در اثر رشد بیش از حد می‌ترکند.

به نوشته همشهری، ترکیدن این هندوانه‌ها به حدی با صدای بلند اتفاق می‌افتد که رسانه‌های چینی این زمین‌ها را زمین‌های مین‌گذاری شده نامیده‌اند. دیروز نیز در اتفاقی نادردر یک‌مزرعه180هندوانه پشت‌سرهم منفجر شد. البته کارشناسان کشاورزی پس از بررسی‌های بیشتر متوجه شدند که علت این پدیده به استفاده بی‌ر‌ویه از کودشیمیایی و همچنین آب‌وهوای مرطوب منطقه برمی‌گردد. این در حالی است که این روزها قیمت صیفی‌جات در چین بالا رفته و از بین رفتن این محصولات نیز مردم را از خرید آن ناامید کرده است.

ارسال شده در تاریخ جمعه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۰ |


خواستگار انتقامجو كه زن جواني را يك هفته پيش از عروسي‌‌اش ربوده و با انتقال به روستايي در لرستان، طلاهايش را دزديده بود، تحت تعقيب ماموران آگاهي شهرستان شهريار قرار گرفت.

اوايل هفته زن جواني با مراجعه به شعبه اول بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان ملارد از مردي به اتهام آدم‌ربايي و سرقت شكايت كرد.

شاكي در تشريح ماجرا گفت: چندي پيش مردي جوان كه به وي علاقه‌مند شده بودم، به خواستگاري‌ام آمد اما پاسخ خانواده‌ام منفي بود. از والدينم خواستم درباره وضعيت زندگي و كاري مرد مورد علاقه‌ام تحقيق كنند كه آنها بعد از يك هفته تحقيق گفتند مرد جوان بيكار است و وضعيت مالي مناسبي ندارد. با شنيدن اين حرف‌ها متوجه دروغ‌هاي جوان خواستگار شدم و درخواستش را نپذيرفتم تا اين‌كه چندي بعد با مردي عقد كردم. شاكي ادامه داد ‌هفته آينده قرار بود جشن عروسي‌ام برگزار شود كه در دام خواستگار سابقم گرفتار شدم. جوان خواستگار با سد كردن راهم در خيابان، با كتك و تهديد چاقو مرا سوار خودرويش كرد و ربود. زن جوان افزود جوان انتقامجو مرا به خانه يكي از اقوامش در يكي از روستاهاي لرستان برد و به دروغ به صاحبخانه گفت من همسرش هستم.  زن صاحبخانه نيز حرف‌هايم را مبني بر ربوده‌ شدن از سوي مرد جوان نپذيرفت و مرا در خانه‌اش نگه داشت.خواستگار انتقامجو در تماس با خانواده‌ام تهديد كرد اگر يكروزه مقدمات طلاقم را فراهم نكنند، مرا مورد آزار و اذيت قرار مي‌دهد و آبروي خانواده‌ام را مي‌برد. زن جوان با اشاره به آزادي‌اش از دام مرد آدم‌ربا گفت: مرد آدم‌ربا در تماس بعدي با خانواده‌ام وقتي متوجه شد آنها از وي شكايت كرده‌اند، طلاهايم را سرقت كرد و مرا با خودرويش در يكي از محله‌هاي منطقه ملارد نزديك خانه‌مان رها ساخت . تحقيق براي دستگيري خواستگار فراري ادامه دارد.

ارسال شده در تاریخ جمعه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۰ |

در این عكس استاد محمدرضا شجریان در آشپزخانه خود درحال پختن غذا است.

ارسال شده در تاریخ جمعه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۰ |

این اتاق کار قابل حمل بوده و همچنین در صورت قفل کردن هیچ راه نفوذی به داخل آن وجود نخواهد داشت. تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ جمعه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۰ |

بسیاری از کاربران تازه‌کار و عکاسان آماتور به دلیل استفاده از وضعیت‌های خودکار دوربین‌هایشان تصور درستی از امکانات دوربین‌های عکاسی ندارند

ضمن اینکه برخی از دوربین‌های دیجیتال خانگی که به دوربین‌های Point & Shoot مشهورند نیز اصولا امکان تغییرات متغیرهای نوردهی مانند دیافراگم، شاتر، حساسیت و غیره به به کاربر نمی‌دهند و به همین دلیل کسانی که با این دوربین‌ها عکاسی می‌کنند نمی‌توانند عکاسی را به خوبی فراگیرند. سایت Online SLR Camera Simulator یک سایت بسیار جالب برپایه فلش است که...

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

منبع: به نظر می رسد فیس بوک حتی به رخت خواب های امریکایی ها نیز رسوخ کرده است به نحوی که ۱۸ درصد از امریکایی ها صبح ها قبل از آنکه از جایشان بلند شوند وارد شبکه های مجازی نظیر فیس بوک می شوند.

این مطالعه که توسط شرکت اریکسون انجام شده است نشان می دهد نیمی از کارگران در امریکا یک ساعت یا بیشتر را صرف گشت و گذار در دنیای مجازی می نمایند. همچنین فقط ۶۸ درصد از مردم در هنگام تماشای فیلم در سینما موبایل شان را خاموش می کنند.

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

منبع: سیاره ای در فاصله بیست سال نوری منظومه شمسی کشف شده که دانشمندان آنرا مناسب برای زندگی تشخیص داده اند.

این سیاره شرایطی شبیه زمین را برای زندگی دارد، از جمله بارش بارن و حتی اقیانوس آب دما آنقدر زیاد نیست که آب بخار شود و آنقدر کم هم نیست که یخ بزند. البته اتمسفر آن پر است از دی اکسید کربن و قدرت جاذبه نیز دو برابر زمین است. با حجمی 5.6 برابر زمین ، آنرا در دسته ابر سیاره جا داده اند. تحقیقات جدید ، سیاره را قابل زندگی ارزیابی می کند.

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب


ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

به گزارش الوطن، پلیس محلی عربستان اعلام کرد که نیروهای امنیتی در مسیر شهرالطائف به الریاض به هنگام بازرسی خودروها اتومبیل مشکوکی را بازرسی کردند.

بر اساس گزارش این منابع محلی، پس از بازرسی کامل این خودرو، کیفی کشف شد که در داخل آن یک دختر ۲۰ ساله قرار داشت که به دلایل نامعلومی قصد فرار داشت. این منابع جزییات بیشتری از این ماجرا منتشر نکردند.

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


مواد لازم:

لوبيا سبز= 200 گرم – به اندازه يك بند انگشت خرد شده
هويج= 3 عدد متوسط- نگيني خرد شده
سيب زميني= 2 عدد خرد شده
نخود فرنگي= يك پيمانه
پياز= دو عدد متوسط نگيني خرد شده
روغن مايع=4 ق غ
نمك، فلفل ، ادويه و پودر سير
قارچ= 150 گرم
اسفناج= 200 گرم
آب ليمو ترش تازه= يك عدد
سويا مكسوي با طعم كبابي يا درشت= يك بسته (100) گرم- خيس شده در مقدار كمي آب
فلفل دلمه اي سبز و رنگي= از هركدام يك عدد
گوجه فرنگي= يك كيلو (در مخلوط كن پوره شده و يا رنده شده) در صورتي كه موجود نباشد، 3 ق غ رب گوجه فرنگي

طرز تهيه:

ابتدا روغن مايع را در ته ظرف ريخته و سپس پياز خرده شده را اضافه كرده و با روغن كمي تفت مي دهيم وقتي كه پياز كمي طلايي شد، سويا را اضافه كرده با نمك ، فلفل و پودر سير كمي تفت مي دهيم و بعد سبزيجات را اضافه مي كنيم. توجه كنيد اگر نخود سبز فريز شده است در اين هنگام اضافه مي شود ولي اگر از نوع كنسروي استفاده مي كنيد در آخر طبخ به غذا اضافه مي شود. بعد از اينكه همه مواد را 2 تا 3 دقيقه با هم تفت داديم .آب گوجه فرنگي را به مواد اضافه كرده و درب ظرف را مي بنديم و با حرارت متوسط اجازه مي دهيم تا مواد پخته و جا بيفتد.در صورت نياز براي رنگ غذا مي توانيد از رب گوجه فرنگي استفاده كنيد. در انتهاي پخت از آب ليمو ترش تازه و زعفران استفاده كنيد.

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

راه اندازی سیستم ویدئوکنفرانس هزینه بر است و معمولا برای کارهای تجاری استفاده می‌گردد اما با سرویس آنلاین و رایگان Faceflow می‌توانید ویدئوچت گروهی رایگانی را تجربه کنید. اینکار توسط خط اینترنت شما و وبکمی که برای چت استفاده می‌کنید و یک اکانت در این سایت انجام می‌گردد.

برای ورود به سرویس ویدئوچت FaceFlow کلیک کنید.

ارسال شده در تاریخ سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

امروز ۲۰ مجله رایگان و حرفه‌ای عکس و عکاسی برای دانلود علاقمندان آماده کرده‌ایم که می‌توانید آنها را دریافت و استفاده کنید. این مجلات برای عکاسان و علاقمندان عکاسی سوژه‌های خوبی در اختیار می‌گذارند و حتی برای طراحان وب نیز آموزنده خواهند بود. پیشنهاد می‌کنیم حداقل آنها را ورق بزنید!

به ادامه مطلب بروید >>>

ارسال شده در تاریخ سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

منبع: لپ تاپ 12‪.‬1 اینچی جدید فوجیتسو با وجود وزن 1‪.‬3 کیلوگرمی اش یک کامپیوتر قابل حمل خوب محسوب می شود. اما اگر طول عمر باطری 18 ساعته اش را هم به حساب بیاورید آن وقت در مقابل یک گزینه عالی هستید. ‏

‏مصرف انرژی بسیار کم در این لپ تاپ حاصل استفاده از آخرین پردازشگر کم مصرف اینتل ULV به همراه استفاده از دیگر قطعات بسیار کم مصرف به همراه سولید دیسک و باطری اضافه بوده است. ‏در LIFEBOOK P771 درایو نوری و باطری اضافه قابل جدا شدن هستند تا اینکه وزن کمتر هم بشود. سرعت پردازشگر این لپ تاپ بین 1‪.‬5GHz تا 2‪.‬6GHz در حالت توربو متفاوت است و با دو نوع رم 2 گیگابایت و 4 گیگابایت با قیمت 1700 و 1980 دلار فروخته می شود.

ارسال شده در تاریخ سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


دختر جوان وقتی متوجه ارتباط پنهانی نامزدش با دختری غریبه شد، مقابل چشمان مرد جوان، خودسوزی کرد و جان باخت.

این موضوع پس از آن فاش شد که روز چهارشنبه گذشته مردی در تماس با سامانه 125 آتش‌نشانی برای نجات جان دختر و پسری جوان که در بوستانی نزدیک بلوار حدادی کرج در میان شعله‌های آتش گرفتار شده بودند، کمک خواست. در پی این تماس، ماموران آتش‌نشانی با حضور در محل حادثه به مهار آتش پرداختند و 2 مصدوم حادثه را به بیمارستان منتقل کردند. تلاش پزشکان برای نجات آن 2 ادامه داشت، تا این‌که روز بعد دختر جوان بر اثر شدت جراحات جان باخت ولی مرد جوان زنده ماند. با تشکیل پرونده‌ای در این زمینه و شروع تحقیقات ماموران کلانتری 17 مهرویلا، جسد دختر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و مرد مصدوم مورد تحقیق قرار گرفت.

مرد جوان به پلیس گفت: دختر فوت شده نامزدم بود و می‌خواستیم تا چند ماه دیگر زندگی مشترکمان را شروع کنیم، اما از یک ماه پیش من و نامزدم بر سر مسائلی، دچار اختلاف شدیم. در این میان به طور اتفاقی در یکی از بوستان‌ها با دختری جوان آشنا شدم و این ارتباط ادامه داشت تا این‌که نامزدم متوجه ماجرا شد و از من خواست او را فراموش کنم. من آنقدر شیفته آن دختر شده بودم که حرف‌های نامزدم در من اثر نمی‌کرد و او چند بار تهدید کرد در صورت ادامه ارتباط با دختر غریبه، خودکشی می‌کند ولی حرف‌هایش را باور نکردم. روز حادثه نامزدم در تماس تلفنی، از من خواست در بوستان محله‌مان به دیدن او بروم. پس از ملاقات، او حرف‌های قبلی‌اش را تکرار کرد و با عصبانیت از کیفش یک بطری بنزین و کبریت درآورد و مقابل چشمانم خودسوزی کرد. برای نجات او دست به کار شدم که شعله‌های آتش مرا هم در میان گرفت. مرگ نامزدم تقصیر من بود. من با برقراری ارتباط پنهانی با دختری غریبه، باعث مرگ او شدم. البته گمان نمی‌کردم او تهدیدهایش را عملی کند. عذاب وجدان یک لحظه رهایم نمی‌کند. تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.

ارسال شده در تاریخ سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

اگر کلید خودرو را درون اتومبیل خود جا گذاشته و درب ها را قفل کرده اید نگران نباشید شما می توانید به راحتی درب خودرو را باز کرده و کلید را بردارید

بیش از ۵۰ بیلیون خودرو که در طول روز در جاده ها تردد می کنند می توانند به آینه های هوشمند OnStar مجهز شوند. از طریق آینه های هوشمند OnStar رایانه وسیله نقلیه شما به سرور (server) مرکزی متصل می شود. راننده در صورت جا گذاشتن سوئیچ خودرو در داخل آن و قفل کردن درب ها می تواند با شرکت OnStar تماس گرفته اطلاعات مربوط به حساب خود را در...

ارسال شده در تاریخ دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

 

هنوز اخبار تلخ "هانیه" کودک هشت ساله‌ای که قربانی کودک آزاری شده بود، در رسانه‌ها و اذهان عمومی کمرنگ نشده که این بار پسر بچه چهارساله دیگری به نام "نیما" مهمان ناخوانده "بیمارستان کودکان مفید" شد.

نیما قربانی عدم آگاهی والدینش نسبت به نحوه برخورد صحیح با کنجکاوی‌های غریزی و کودکانه‌اش شده است.

ایسنا نوشت: شیرین صدر نوری ـ مددکار صدای یارا ـ که صبح روز دوشنبه (۱۹ اردیبهشت) از ماجرای بستری شدن پسر بچه‌ای چهار ساله که شب قبل از آن، به علت صدمات ناشی از ضرب و جرح شدید توسط والدینش به بیمارستان کودکان مفید منتقل شده بود، باخبر می‌شود، ماجرا را این طور شرح داد: با مراجعه به بیمارستان، با کودکی که دچار ضرب و جرح، سوختگی شدید در نقاط مختلف بدن از جمله آلت تناسلی و نیز ترومای (کبودی) شدید دو چشم بود، مواجه شدم. با وجود اینکه مادر ادعا می‌کرد که خودش مرتکب این آزار و اذیت شده است، اما چنان اظهار ندامت می‌کرد و از اینکه کودک را از وی بگیرند هراس داشت که به نظر من بعید بود او مرتکب چنین آزاری شده باشد.

بر اساس اظهارات یکی از پرسنل بیمارستان، کودک در بدو ورود به بیمارستان اذعان کرده است که پدرش بدن او را سوزانده است، اما از آن پس در واکنش به هر گونه پرسشی در این باره، تنها می‌گوید نمی‌دانم که به نظر می‌رسد بیشتر ناشی از ترس کودک باشد. وی با بیان اینکه پدر کودک روز گذشته نیز در برخوردی احساسی به پرسنل بیمارستان گفته که حق داشته و دارد که فرزند خود را کتک بزند، خاطرنشان کرد: بهتر است، آسیب‌شناسی عمیق‌تری نسبت به مشکلات این خانواده صورت گیرد تا معلوم شود، والدین در چه شرایطی مرتکب چنین اقدامی شده‌اند. وی که معتقد است، برخی آثار بریدگی بر بدن کودک کهنه‌ بوده و مربوط به گذشته است، درباره علت انتقال نیما به بیمارستان توسط آزاردهندگان او گفت...

ارسال شده در تاریخ دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

آمنه بهرامی به همراه مادر و خواهرش به محل بیمارستان دادگستری آمد تا حكم قصاص مردی را كه به صورت او اسید پاشیده و باعث ناببینایی‌اش می‌شود را اجرا كند كه توسط خبرنگاران متوجه تعویق اجرای حكم می‌شود.

در این تصویر او و مادرش را می‌بینید كه در حال نشان دادن حكم قوه قضاییه به مردمی هستند كه آمده بودند تا شاهد اجرای حكم باشند.

ارسال شده در تاریخ یکشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

به زودی قادر خواهید بود به جای استفاده از کلیدهای فیزیکی، در خانه را با استفاده از گوشی تلفن همراه قفل کنید.

Lockitron نام یک برنامه تحت وب است که همراه با یک بسته سخت افزاری توسط شرکت Ycombinator طراحی شده و با استفاده از آن دیگر هیچ نیازی به دسته کلید نخواهید داشت. هزینه استفاده از این خدمات بسته به کیفیت و تنوع خدمات دریافتی از ۲۹۵ تا ۵۰۰ دلار در نوسان خواهد بود. این سرویس به جای استفاده از خدمات بی سیم غیر امین وای – فای از یک سرور و کابل شبکه اترنت که به یک قفل الکترونیک متصل است استفاده می کند. گوشی هوشمند کاربر هم برای کنترل قفل سخت افزاری با سرور در تماس خواهد بود. این کار از طریق...

ارسال شده در تاریخ یکشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

 


فيليکس فينکباينر، کودک 13 ساله اي است که از 9 سالگي شروع به کاشت درخت کرده و تاکنون بيش از يک ميليون درخت داشته است.
اين کودک انجمني با عنوان Plant For The Planet (گياه براي سياره) را با شعار "حرف زدن را بس کن، درختکاري را شروع کن!" تاسيس کرده است.
اين کودک زماني که تنها 9 سال داشت گفت: "يک ميليون درخت در آلمان خواهم کاشت." وي اين حرف را در کلاس علوم و پس از آموختن درس فتوسنتز کلروفيلي زد. اين پسر که امروز 13 سال دارد تا پايان سال گذشته يک ميليون درخت داشت. وي اولين درخت خود را زير پنجره کلاس مدرسه در مونيخ کاشت. الهام بخش وي در اجراي اين پروژه، تلاشهاي "وانگاري ماتهاي"، برنده جايزه نوبل صلح، طبيعت شناس، فعال محيط زيست و زيست شناس کنيايي بود که به کاشت بيش از 30 ميليون درخت کمک کرد. فيليکس که در ابتدا تنها به کاشت درخت در آلمان فکر مي کرد در هر سال 250 هزار درخت حدود 30 درخت در ساعت کاشته و به تدريج اين پروژه مدرسه اي را به سازمان "گياه براي سياره" تبديل کرده است. اين شوراي همکاري کودکان توسط 23 کودک 12 ساله اداره مي شود. اين سفيران کوچک محيط زيست به سراسر دنيا سفر مي کنند و روياي خود را به ساير کودکان منتقل مي کنند. اين کودکان حق دارند...

ارسال شده در تاریخ شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

نیک رایزینگر، عکاس حرفه‌ای آسمان با ترکیب بیش‌از 37هزار عکس متنوع از آسمان شب که بیش از یک سال برای تهیه آن‌ها زمان صرف کرد، چشم‌انداز زیبای آسمان‌شب را به تصویر کشیده است.

رایزینگر که این تصویر را به‌مناسبت روز جهانی نجوم منتشر کرده، صدهزار کیلومتر در خشکی و هوا طی کرده تا بتواند بهترین تصاویر آسمان را از بهترین مناطق رصدی زمین تهیه کند. مرکز تصویر، قلب کهکشان راه‌شیری را نشان می‌دهد که در صورت‌فلکی قوس واقع شده و به دلیل وجود ابرهای گردوغبار، نمی‌توان بیشتر ستارگان و اجرام غیرستاره‌ای مرکز کهکشان و پشت آن را مشاهده کرد. با نگه‌داشتن کلید چپ ماوس و حرکت روی عکس، می‌توانید دیگر بخش‌های آسمان شب را مشاهده کنید. برای تماشای تصویر در ابعاد بزرگ، اینجا را کلیک کنید. برای تهیه این تصاویر، او شش دوربین هماهنگ و مجهز به...

ارسال شده در تاریخ شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

یک شرکت تولیدکننده تلفنهای همراه گران قیمت نسخه جدیدی از محصولات خود را معرفی کرده که از فیبرهای کربنی و طلای عیار ۱۸ ساخته شده است.

Constellation Quest یکی از تلفن همراه هوشمند گران قیمت محصول شرکت Vertu است که برپایه سیستم عامل “سیمبیان” بوده و از صفحه کلید QWERTY برخوردار است. اکنون این شرکت اعلام کرده است که به زودی نسخه جدیدی از این محصول خود را به بازار عرضه می کند که بخشهایی از آن از فیبر کربنی ساخته شده است. این نسخه جدید Constellation Quest در دو مدل عرضه می شود که اولی با فولاد آبدیده و دومی با...

ارسال شده در تاریخ شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

قاصدانی که در نهایت منجر به فاش شدن موقعیت مخفیگاه اسامه بن لادن در پاکستان شدند امکان اتصال از راه دور و ساده وی به اینترنت را نیز فراهم می آوردند.

سازمان اطلاعات آمریکا اعلام کرد در واقع این افراد به منظور انتقال دادن نوارهای ویدیویی بن لادن به شبکه های خبری که این تصاویر را پخش می کردند، ایمیلهای وی را که از پیش نوشته شده و بر روی حافظه فلشی ذخیره شده بود با خود حمل کرده و از طریق کافی نتی دور افتاده آنها را برای افرد مورد نظر ارسال می کردند. به این شکل هیچ آدرس IP که بتواند ارسال کننده پیامها را به ابوت آباد پاکستان ارتباط دهد وجود نداشته است. این قاصدان طی فرایندی که...

ارسال شده در تاریخ شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ جمعه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ جمعه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

دانشمندان روش جالب و منحصر به فردی را برای شارژ کردن گوشی های تلفن همراه ابداع کرده اند. محققان در کشور کره جنوبی می گویند از این پس با قدرت صوت انسان می توان گوشی های تلفن همراه را شارژ کرد و هر چه کاربر در حین مکالمه با انرژی بیشتری صحبت کند بر میزان شارژ گوشی وی افزوده خواهد شد.

 

در این روش حتی سر و صدای ناهنجار محیط اطراف هم می تواند به شارژ تلفن همراه کمک کند. سانگ وو کیم محقق موسسه نانوتکنولوژی در دانشگاه سانگ کیووان شهر سئول ابزار خاصی را ابداع کرده که می تواند انرژی موجود در سر و صدا را به انرژی برق تبدیل کند. این کار با استفاده از رشته های اکسید روی صورت می گیرد که در لابه لای الکترودهای باتری گوشی قرار می گیرند. سر و صدای بلند محیط موجب فشرده شدن این رشته ها و تولید برق می شود. مجموعه ارتعاشات و تحرکات یاد شده برای ایجاد...

ارسال شده در تاریخ جمعه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

مسئولان باشگاه استقلال به دلیل حضور پر تعداد هوادارانشان در بازی با النصر از آنها تشکر ویژه ای کردند.

هواداران تیم استقلال با حضور در استادیوم آزادی اعضای این تیم را در مقابل تیم النصر عربستان همراهی کردند، اما استقلالی ها حاضر در استادیوم آزادی پس از حذف تیم محبوب خود آزادی را ترک کردند تا بدون انگیزه و با شکست راهی منازلشان شوند. در این میان باشگاه استقلال بیانیه ای ویژه را برای آبی ها حاضر در استادیوم آزادی صادر کرد.مسئولان این تیم پس از تشویق شدید هواداران این تیم پس از حذف استقلال از بازی های آسیایی با صدور بیانیه ای در سایت رسمی باشگاه حضور همه جانبه هواداران این تیم تشکر و قدردانی کرد. گفتنی است، مدیریت باشگاه به همراه مربیان و بازیکنان این تیم اعلام کردند، حضور همه جانبه و تشویق بی امان اعضای این تیم، تشویق هواداران استقلال در بازی النصر عربستان شدیدا اعضای این تیم را تحت تاثیر قرار داده و آن ها معتقدند که استقلال هوادارانی را در اختیار دارد که هیچ تیمی در هیچ کجای دنیا نظیر آن ها را سراغ ندارد.

ارسال شده در تاریخ جمعه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

منبع: وقتی کسی در فضای بسته ای سیگار می کشد، سایر حاضرین غیر سیگاری ممکن است سرفه های غلو شده و معنی داری بکنند یا دستشان را به حالت بادبزن در هوا تکان دهند تا ناراحتی خود را از دود سیگار بیان کنند. ‏

اما دیگر به لطف این تی شرت جدید که "علائم هشدار دهنده" نام گرفته، نیازی به این کارها نیست. اگر میزان مونوکسید کربن در هوا بالا برود، روی تصویر صورتی رنگ قلب یا ریه دوخته شده سیاهرگهای آبی رنگی ظاهر میشوند که نشان دهنده میزان خطرناک گاز مونوکسید کربن در هوای اطراف است. ‏البته متوجه کردن افراد سیگاری به صدمه ای که دیگران می زنند، تنها کار این تی شرت نیست، مبتلایان به بیماریهای تنفسی در شهرهای شلوغ می توانند این تی شرت را بپوشند تا در صورت آلودگی هوا، متوجه شده و اقدام لازم را انجام دهند. همچنین در مکانهای بسته که سیستم گرمایشی دارند، می توان برای اطمینان از سلامت هوا، از این تی شرت ها استفاده کرد. از آنجایی که گاز مونوکسید کربن بسیار سمی اما در عین حال بی بو و بی رنگ است، داشتن چنین تی شرتی برای بسیاری از افراد می تواند نجات بخش باشد.

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

غنی‌ترین رنگ‌ها در قدیمی‌ترین فرهنگ دنیا

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


به گزارش نیوزکانتنت؛ هندوانه کاران چینی در روستای دورافتاده چونگ کینگ در جنوب غرب این کشور محصولات خود را از طریق تبلیغات در پایگاه‌های معتبر اینترنتی این کشور به فروش می‌رسانند.

روستای کانگو که به داشتن هندوانه‌های مرغوب شهرت دارد به علت آن که دور از مسیر بزرگراه‌ها قرار دارد انتقال محصولات آن به خارج مقرون به صرفه نیست. به همین علت شماری از دانشجویان در این روستا تلاش می‌کنند به کشاورزان نحوه تبلیغات اینترنتی، گرفتن عکس از محصولات و تایپ اطلاعات مربوط به محصولات‌شان را آموزش دهند. وانگ خیائوفنگ دانشجو و از مسئولان محلی روستای کانگو می‌گوید: هرهفته 2 بار به مزارع هندوانه می‌آیم و تصاویری از هندوانه‌های در حال رشد و تلاش کشاورزان برای نگهداری و پرورش آن‌ها تهیه می‌کنم و بعد این تصاویر را روی اینترنت قرار می‌دهم. وی می‌گوید برخی از کشاورزان با فعالیت‌های تبلیغاتی در اینترنت آشنا نیستند، به همین علت وی و همکلاسی‌هایش با اجرای طرحی به این کشاورزان کمک می‌کنند. این افراد مراحل رشد هندوانه را مرحله به مرحله در اینترنت به نمایش می‌گذارند. رن هونگوی یکی از کشاورزان گفت من همه لحظات کشت و رشد هندوانه در مزرعه خودم را بر روی اینترنت منتشر کرده ام و مردم با مشاهده این اطلاعات متوجه خواهند شد که محصولات من طبیعی و کاملا سالم هستند.

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |
 
کریسی استلز 27 ساله از میلواکی در ایالت ارگون به طور تصادفی مورد اصابت یک گلوله که از اسلحه یکی از دوستانش شلیک شده بود قرار گرفت. این اتفاق در سال 1999 اتفاق افتاد و حفره بزرگی روی صورت این نوجوان و در مکان‌هایی که چشم‌ها و بینی قرار داشت به وجود آورد.بعد از این اتفاق خانم استلز به کما رفت و 6 هفته در این حالت باقی ماند.

پزشکان معتقد بودند این فقط یک معجزه است که این دختر کشته نشده است، اما متاسفانه صورت او به طور وحشتناکی آسیب دیده و از بین رفته است. در اثر این حادثه کریسی بینایی خود را به طور کامل از دست داد و قسمتی از شنوایی او هم دچار اختلال شد. یک زن که در سن 16 سالگی بر اثر اصابت گلوله صورت خود را از دست داده بود، اکنون صاحب یک صورت پروتزی جدید شد. کریسی استلز 27 ساله از میلواکی در ایالت ارگون...
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

شما در این تصویر کوه، دره، رودخانه، مه، دریاچه و... را می توانید مشاهده نمایید. 

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

اگر در سرویس دهنده های ایمیلی مانند یاهو،هاتمیل و یا سایر سرویس دهنده ها اکانتی دارید و به هر دلیلی قصد استفاده از اکانت های ساخته شده غیر از جی میل را ندارید  و یا قصد دارید تا اکانت های ایجاد شده را پاک کنید اما ایمیل های دریافتی ،برای شما با اهمیت هستند ،می توانید تمامی ایمیل های دریافتی را  وارد جی میل کنید و یا حتی تا ۳۰ روز بعد از import ، ایمیل های جدید شما در آن سرویس دهنده ها به جی میل شما هدایت شوند و به این ترتیب ایمیل های دریافتی در سایر سرویس دهنده های ایمیلی را از دست نمی دهید.

پس از ورود به جی میل خود با انتخاب آیکن setting ،mail setting  را انتخاب کرده و در بخش تنظیمات تبAccounts and Import را انتخاب کنید.در داخل این تب و از گزینه دوم Import mail and contacts با کلیک بر روی Import from another address وارد صفحه ای می شوید که باید آدرس ایمیل خود در سایر سرویس دهنده های ایمیلی را وارد کنید. نکته:اکانت وارد شده نباید از خود جی میل باشد و در واقع قبول نمی کند. شاید دلیل اصلی...

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


اگر گذرتان به مراکز ارائه خدمات کامپیوتری افتاده باشد حتما تبلیغاتی را درخصوص بازیابی اطلاعات دیده‌اید! نیاز به بازیابی اطلاعات ممکن است برای هر کاربری پیش بیاید، چرا که به هر دلیل اعم از حذف اشتباهی یک برنامه یا بروز اشکال در ‌هارددیسک رایانه ممکن است اطلاعات مهم و ضروری شما از دسترس خارج شود و مجبور شوید برای استفاده مجدد از آن به بازیابی اطلاعات بپردازید.

بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی وقتی با این مشکل مواجه می‌شوند، حاضرند هزینه‌های بسیاری را متحمل شوند تا اطلاعات از دست‌رفته را بازیابی کنند. در خیلی از سازمان‌ها نیز برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی، هزینه‌های بسیار زیادی را صرف تهیه نسخه‌های پشتیبان لحظه‌ای از اطلاعات می‌کنند. به طور کلی ارزش حفظ اطلاعات برای تمام کاربران واضح و مشخص است و ما نیز با بیان این مقدمه فقط قصد داشتیم مقداری از اهمیت موضوع را نشان دهیم. با این حال مطلب این هفته را می‌خواهیم به عکس این موضوع یعنی حذف اطلاعات اختصاص دهیم! به نظر شما حذف اطلاعات هم می‌تواند حیاتی و مهم باشد؟ آیا برای حذف کامل اطلاعات هم باید هزینه پرداخت کرد یا برای پیشگیری از بازیابی اطلاعات حذف شده می‌باید متحمل هزینه شد؟ بگذارید اهمیت این موضوع را نیز با چند مثال مطرح کنیم...

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ سه شنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ سه شنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

 

من آن سهرابم

که سالهاست مرده ام

اما بدان !

گرمی دستانت هنوز

نوشداروی من است ...

 

(سوما)

 

ارسال شده در تاریخ دوشنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ دوشنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


مواد لازم:

روغن زیتون =2 قاشق غذاخوری
سیر خرد شده = 1 حبه
پیاز معمولی به دقت خرد شده =1 عدد
قارچ ورقه شده =1/5 فنجان
کرفس خرد شده =1 ساقه
هویج متوسط خرد شده =1 عدد
کدوی سبز تکه شده =1 عدد
کدوی زرد تکه شده =1 عدد
گوجه فرنگی رنده شده=1/5 لیوان
رب گوجه فرنگی =2 قاسق غذاخوری
آویشن یا ادویه های ایتالیایی مختلف =1 قاشق غذاخوری
فلفل سیاه آسیاب شده =به مقدار لازم
برگ اسفناج خرد شده =2 عدد
پنیر رنده شده بدون چربی =3/4لیوان

طرز تهیه : اجاق را از قبل در دمای 375 درجه گرم کنید و ظرف لازانیا را با اسپری روغن که چسبندگی ایجاد نمی کند چرب کنید. روغن را در یک ماهی تابه بزرگ داغ کنید، سیر، پیاز، قارچ ها، کرفس، کدو ها را 10 دقیقه سرخ کنید تا زمانی که سبزی ها نرم شوند. سپس رب گوجه فرنگی، ادویه و فلفل سیاه را بریزید. سپس آن را جوش آورید و 10 دقیقه در این حالت نگه دارید. سپس اسفناج را با آن مخلوط کنید. سپس سس را با پنیر مخلوط کرده و ورقه های لازانیا را چیده و این مواد را با پنیر داخل آن وارد کنید و سپس ورقه دیگر و به همین ترتیب ادامه دهید و به مدت 30 دقیقه با دمای 370 درجه حرارت دهید. به صورت داغ با تزئینات مصرف کنید. این لازانیای کم چرب شامل سبزیجات رنگی است که...

ارسال شده در تاریخ یکشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

دوربین نانی، فقط برای چند روز عنوان کوچک‌ترین دوربین دنیا را از آن خود کرد؛ چراکه موسسه تولید محصولات دارویی Medigus خیلی زود، دوربینی به اندازه 0.99 میلی‌متر عرضه کرد و تنها یک افتخار را برای نانی به‌جا گذاشت: رکورد کوچک‌ترین دوربین دنیا در کوتاه‌ترین بازه زمانی!

شاید بحث بر سر کسری از میلی‌متر اغراق‌آمیز به نظر بیاید؛ درست مثل این است که بخواهیم یک تار مو را دو نیم کنیم! اما در دنیای لوازم اندوسکوپی (لوازم انعطاف‌پذیر و سبکی که برای معاینه اندام‌های درونی مثل گلو و مری استفاده می‌شود) حتی یک تار مو هم به حساب می‌آید! به گزارش سی‌نت، دکتر الازار ساننشین، مدیر Medigus می‌گوید...

ارسال شده در تاریخ یکشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

روستاى شریف‌آباد واقع در شرق اصفهان یکى از مناطقى است که مورد تهدید خشکسالی قرار گرفته است.

رودخانه‌ها، درختان و زمین‌هاى زراعى خشک شده‌، آبى در قنات‌ها وجود ندارد و موتورهاى آب از بیکارى زنگ زده‌، تراکتورها و ابزار کشاورزى در کنجى بدون استفاده رها شده‌، مردم براى تامین معاش خود مجبور به فروش دام‌هاى خود شده‌اند.

ارسال شده در تاریخ یکشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

 ناصر حجازی و علی پروین، در دوران حضور در تیم ملی فوتبال.

ناصر حجازی و علی پروین

ارسال شده در تاریخ شنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


منبع: سوالی که چندین بار پرسیده شده است در مورد پاک کردن و حذف کامل اکانت فیس بوک است. ممکن است بعد از مدت‌ها کار با سرویس دوست داشتنی فیس بوک بخواهید با آن خداحافظی کنید آن هم با حذف کامل اطلاعاتتان!

توصیه‌ای که به دوستان عزیز داریم این است که در شروع استفاده از سرویس‌های آنلاین مخصوصا سایت‌های اجتماعی دقت کنید، سعی کنید تمام جوانب زندگی در دنیای آنلاین را درنظر داشته باشید تا درنهایت مجبور به خودکشی مجازی نشوید! اطلاعات و پروفایل آنلاین شما به مانند زندگی دوم شماست، داده‌هایی در آن جای گرفته که مانند دفترچه خاطراتی است که به راحتی می‌توانید آن را برگ زده و از آن لذت ببرید، ارزش این پروفایل بسیار بیشتر از چیزیست که بتوان به راحتی از کنارش  

غیرفعال کردن اکانت در فیس بوک

در فیس بوک بجز حذف کامل اکانت امکان غیرفعال کردن آن نیز وجود دارد. به این صورت که پروفایلتان را از دسترس خارج می‌کنید گویی پروفایلتان بصورت کامل پاک شده است اما تمامی اطلاعات آن برای شما حفظ شده و می‌توانید در زمان‌های آینده دوباره آن را فعال کنید. برای اینکار وارد پروفایلتان در فیس بوک شوید. در گوشه سمت راست و بالا برروی Account کلیک کنید و در منوی باز شده Account Settings را انتخاب کنید: در پایین صفحه جدید به عبارت...

ارسال شده در تاریخ شنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

 


بهنوش بختیاری بازیگر شناخته شده سینما وتلویزیون ایران در مطلبی كه به نقل از او منتشر شده به تمجید از محمد رضا گزار پرداخته است.

خانم بختیاری در یادداشت خود نوشته است اگر محمد رضا گلزار در هالیوود زندگی می‌كرد به همین اندازه محبوب و قابل احترام بود. به همین علت احساس می‌كنم در كل ایران هم محمد‌رضا گلزار یكی است! من در چند فیلم با آقای گلزار همكاری كرده‌ام و مانند برادرم دوست‌شان دارم. ایشان علاوه براینكه بازیگری خوش‌استیل و خوش‌چهره هستند بسیار خوش‌اخلاق، مهربان و مردمی نیز هستند و همین امر باعث می‌شود من یكی از طرفداران ایشان باشم.

علاوه بر این، ایشان بازیگر فوق‌العاد‌ه‌ای هستند اولین كسی هستند كه سر صحنه حاضر می‌شود و برای كارش ارزش بالایی قائل است!

فكر می‌كنم با این تفاسیر می‌توان ایشان را فوق‌ستاره سینمای ایران دانست. چون كمتر بازیگری است كه همه این ویژگی‌ها را یكجا داشته باشد. حتی در بین بازیگران هالیوود هم چنین بازیگری وجود ندارد! این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه افزوده: به همین سبب، دستمزدی كه به ایشان پیشنهاد شده، كاملا منطقی است و آقای گلزار لایق این دستمزد و حتی بالاتر از این است! در حالی كه بازیگران هم مانند فوتبالیست‌ها زحمت می‌كشند و قابل احترام‌اند. اگر بازیگران ما دستمزد مناسبی بگیرند نیازی نیست كه به بازی در هر كاری تن بدهند و می‌‌توانند خیلی گزید‌ه‌تر عمل كنند. در حال حاضر هم خیلی خوشحالم كه تهیه كننده‌ای حاضر شده دستمزدی را كه لایقی گلزار است به ایشان بدهد و از صمیم قلب تبریک می‌گویم. بهنوش بختیاری در بخش پایانی مطلب خود آورده است: برای برخی همكاران كه از روی حسادت سعی كردند ایشان را تخریب كنند بسیار متاسفم. برخی همكاران در این چند روز به سبب بخل و كینه، برای كم كردن طرفداران گلزار، تلاش كردند كه خوشبختانه موفق نبودند و چیزی از محبوبیت گلزار ،كه پدیده سینمای ایران است كم نشد.

ارسال شده در تاریخ شنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ شنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ شنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


یك متخصص تغذیه گفت: گیلاس اشتها‌آور، آرام‌بخش و تسكین‌دهنده اعصاب است، قوای فكری را تقویت می‌كند و باعث خوش خلقی می‌شود.

گیلاس یكی از میوه‌های لطیف و سرشار از املاح معدنی مانند كلسیم، فسفر، پتاسیم، منیزیم،‌ گوگرد و آهن و كبالت، مس، منگنز و روی است.

گیلاس دارای چربی كم و فیبر زیاد است و برای تصفیه خون در سیستم گوارشی بسیار مفید است. سموم بدن را دفع می‌كند و همچنین برای كاركرد منظم قلب، روده و معده نیز بسیار مفید است.

گیلاس اشتها‌آور، آرام‌بخش و تسكین‌دهنده اعصاب است، قوای فكری را تقویت می‌كند و موجب خوش خلقی افراد می‌شود. كسانی كه رماتیسم و درد ورم مفاصل دارند می‌توانند گیلاس مصرف كنند. ضمن اینكه گیلاس برای افراد مبتلا به سنگ كلیه و سنگ صفرا بسیار مفید است. افرادی كه زیاد گوشت استفاده می‌كنند و خون آنها اسیدی است می‌توانند از گیلاس استفاده كنند به دلیل اینكه خون را قلیایی می‌كند. گیلاس همچنین ملین است، خون را پاك و معده را نیز تمیز می‌كند، لاغر‌ كننده نیز است و افراد می‌توانند روزانه 250 تا 350 گرم از آن را در یك وعده غذایی مصرف كنند.

ارسال شده در تاریخ جمعه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

به گزارش خبرآنلاین، صبح امروز امیر قلعه​نویی به بیمارستان کسری رفت تا با ناصر حجازی اسطوره تیم استقلال که در بستر بیماری است دیدار کند.

اما هواداران سینه​چاک حجازی که به تبعیت از ناصرخان خیلی با قلعه​نویی رابطه خوبی ندارند، مانع از ورود وی به بیمارستان شدند. کار به جایی رسید که با وساطت گشت پلیس 110، سرمربی تیم قهرمان لیگ توانست وارد بیمارستان شود. او با حضور بر بستر ناصر حجازی گفت «ناصر خان شما بزرگ ما هستید و من همیشه گفته​ام که دست شما را می​بوسم و احترام خاصی برای شما قائلم. به امام زمان قسم می​خورم که خوب می​شوید.» حجازی هم که به سختی حرف می​زند، از او تشکر کرد و...

ارسال شده در تاریخ جمعه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

دنیا خمامی درروز نامه  “تماشا “گزارشی منتشر کرده ودراین گزارش آمده  که بهمن فرمان آرا کار گردان مطرح و قدیمی سینما به تازگی خانه چارلی چاپلین  در لندن را در یک مزایده خریده است .

خود بهمن فرمان آرا در واکنش به این خبر حاضر نشده دراین باره اطلاعاتی بدهد وبه این روز نامه گفته است: دوست ندارم درباره این قضیه درایران حرفی بزنم ! به نوشته تماشا ،شاید فرمان آرا بخواهد خانه چارلی چاپلین را موزه کند و شاید بخواهد در آنها کارهای خیریه انجام دهد. شاید هم بخواهد در آن نشستهای تخصصی انجام دهد .

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


دختر معتاد كه در پي توهم ناشي از مصرف شيشه، قصد قتل 3 زن همسايه‌اش را داشت، پس از يك هفته فرار دستگير شد.

اوايل ارديبهشت امسال مردي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران تماس گرفت و از سوءقصد به جان 3 زن همسايه‌اش در غرب تهران خبر داد.

ماموران با اعزام به محل حادثه، در تحقيق از همسايه‌ها متوجه شدند دختر يكي از همسايه‌ها كه معتاد است، پس از اين‌كه خواهر و مادرش را كتك زده و دست و پاي آنها را بسته، قمه به دست مقابل در خانه‌هاي ديگر رفته و از زنان آنجا خواسته از منازلشان خارج شوند.

وقتي زنان همسايه در برابر خواسته وي مقاومت كرده‌اند، او با كوبيدن قمه به در خانه‌هايشان قصد كشتن 3 زن را داشته؛ اما با اطلاع از اين‌كه پليس در جريان قرار گرفته، متواري شده است. به اين ترتيب ماموران با هماهنگي قضايي، زن صاحبخانه و دخترش را كه با دست و پاي بسته در يكي از اتاق‌ها زنداني بودند، نجات داده و براي تحقيقات به مركز پليس منتقل كردند. در تحقيق از اين مادر و دختر مشخص شد، متهم فراري از 2 سال پيش، شيشه مصرف مي‌كرده و هر بار كه در كمپ ترك اعتياد بستري مي‌شده، 2 روز بعد از آنجا فرار مي‌كرده و پس از بازگشت به خانه، با تهديد از اعضاي خانواده پول زور مي‌گرفته است. در ادامه ماموران متوجه شدند،..

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


سازمان ملل متحد در گزارش اصلاح شده از جمعیت جهان، پیش بینی کرد: جمعیت کره زمین تا پیش از سال ۲۰۵۰ میلادی به ۹ میلیارد نفر می‌رسد.

شبکه تلویزیونی «سی. ان. ان.» پیش‌تر به نقل از سازمان ملل متحد گزارش داده بود که «جمعیت جهان در حال حاضر حدود هفت میلیارد نفر است».

سازمان ملل متحد همچنین در گزارش خود اعلام کرده بود که «تا سال ۲۰۲۳ میلادی جمعیت جهان به هشت میلیارد و تا سال ۲۰۴۱ به ۹ میلیارد نفر خواهد رسید».

پیش بینی جدید سازمان ملل متحد، پیش بینی اصلاح شده این گزارش است و بر اساس آن، تا سال ۲۰۵۰ میلادی، جمعیت جهان از مرز ۹ میلیارد نفر فرا‌تر خواهد رفت.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که پس از سال ۲۰۸۱ میلادی جمعیت جهان در نقطه‌ای به ۱۰ میلیارد نفر خواهد رسید. در گزارش سازمان ملل متحد آمده است: ازدیاد جمعیت بیشتر در کشورهای «پر زاد و ولد» و کشورهای واقع در صحرای آفریقا، آسیا، اقیانوسیه و آمریکای لاتین اتفاق خواهد افتاد. 

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |
 
شرکت HTC اعلام کرده گوشی‌های مبتنی بر فیس بوک را از ماه ژوئن (اوایل تیرماه) راهی بازار انگلیس می کند.
 
 
 
 گوشی های ChaCha و Salsa در طول کنگره جهانی موبایل بارسلون معرفی شدند. این گوشی ها اولین دستگاه های مبتنی بر سرویس شبکه اجتماعی فیس بوک هستند و از کلیدی میانبر برای دسترسی سریع به همه بخش های این شبکه اجتماعی برخوردارند. این گوشی ها 18 ژوئن (28 خردادماه) در دسترس کاربران قرار می گیرد اما درباره قیمت آنها اطلاعی داده نشده است.
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


نتايج تحقيقات دانشمندان آمريکايي نشان مي دهد که فيلها نه تنها از موشها مي ترسند بلکه با ديدن مورچه ها نيز به وحشت مي افتند. برطبق يک اسطوره قديمي موشها به اندازه کافي براي فيلها وحشتناک هستند اکنون دانشمندان دانشگاه فلوريدا نشان دادند که بزرگترين جاندار روي زمين از موجودات کوچکتري به نام مورچه نيز واهمه دارند.

بررسي‌هاي اين دانشمندان نشان مي دهد که مورچه ها نگهبانان واقعي درختان اقاقيا هستند و از اين درختان در مقابل خطر غارت فيلهاي گرسنه محافظت مي کنند.

به گفته اين محققان، مورچه هاي نگهبان اقاقيا بيش از آنچه که تاکنون تصور مي شد در اکوسيستم نقشي حياتي ايفا مي کنند.
تاد پالمر سرپرست اين تيم تحقيقاتي در اين خصوص اظهار داشت: «در داستانهاي قديمي، مورچه هاي کوچک در مقابل اين جانواران گياهخوار مقاومت مي کنند. حرکت دسته جمعي گروههاي مورچه هايي که وزن آنها حدود 5 ميلي گرم است مي تواند از اين درختان در برابر حيواناتي که ابعاد آنها حدود يک ميليارد برابر ابعاد اين مورچه ها است محافظت کنند.»

براساس گزارش تلگراف، اين محققان پس از بررسي يک گونه از درخت اقاقيا به نام Acacia drepanolobium که به ندرت مورد هجوم فيلها قرار مي گيرد به اين نتايج دست يافتند. پالمر افزود: «ما فکر کرديم که اين واقعا جالب است که چرا ما اغلب فيلهايي را مي بينيم که ترجيح مي دهند از درختاني تغذيه کنند که محل زندگي مورچه ها نباشد. در حقيقت، فيلها از حرکت دسته جمعي مورچه هايي که به طرف آنها يورش مي برند به شدت مي ترسند.»
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

وقتی به بافت ساده لایه لایه مو از دو طرف سر در حین بافت اضافه شود . بافت فرانسوی ایجاد می‌گردد. در بافت فرانسوی از بافت ساده از رو استفاده می‌شود. در زیر چگونگی بافت آن نشان داده می‌شود.

بافت مو به سبک فرانسوی

وقتی به بافت ساده لایه لایه مو از دو طرف سر در حین بافت اضافه شود . بافت فرانسوی ایجاد می‌گردد.  در بافت فرانسوی از بافت ساده از رو استفاده می‌شود . در زیر چگونگی بافت آن نشان داده می‌شود. دسته ای از مو را از جایی که می‌خواهید بافت شروع بشود جدا کنید. با فرو کردن انگشت نشانه و انگشت وسط مو به ...

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

منبع: این زن بنام Amal Ahmed Abdul Fatah پاسپورت یمنی دارد و ٢٩ ساله است. وقتی کماندوهای آمریکای به خانه بن لادن حمله کردند ، او با این زن در یک اتاق بودند.

کماندوها مجبور شدند به پای این زن شلیک کنند و او مجروح شد. میگویند که بن لادن از یکی از زنهایش طلاق گرفت تا طبق قوانین اسلام با او ازدواج کند و چهار زنه بشود. زنهای دیگر بن لادن به کشورهای خودشان رفتند و بن لادن با این زن که جوانترین و زیباترین زنش بود به خانه در پاکستان آمد. در طول این سالها ، بن لادن حداقل 11 بچه با همسران خود دارد.

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

کلسی ماری شاو بچه مدرسه ای 13 ساله ای بود که باردار شد. وی همانند دختران نسل جدید انگلیسی رفت و آمد شبانه بیرون از خانه زیاد داشت و در خانه نیز عاشق شبکه های اجتماعی مجازی و سایتها بود و سعی می کرد وقت خود را بدین ترتیب بگذراند.

 

بسیاری از دوستانش که عضو یک فوروم در اینترنت بودند با خواندن خبر بشدت زخمی شدن وی در خانه خود، هفته گذشته دچار شوک شدند. او یک روز بعد در بیمارستان جان خود را از دست داد. اما مظنون اصلی که بدادگاه احضار شده کسی نیست جز دوست سابقش کالوم ویلکاکس 19 ساله که باید به سوالات بازپرسان جنایی جواب دهد. کارگر سلمانی و پدر دختر بچه سه ساله است که رسما به قتل کلسی شاو متهم شده است. خانواده و دوستان کلسی می گویند...

ارسال شده در تاریخ سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

اوباماو کلینتون با هیجان و استرس در کنار تیم امنیتی از پنتاگون و مشاورانش در کاخ سفید در حال تماشای عملیات حمله و کشتن بن لادن به صورت زنده از طریق ماهواره هستند.تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد اوباماو کلینتون با هیجان و استرس در کنار تیم امنیتی از پنتاگون و مشاورانش در کاخ سفید در حال تماشای عملیات حمله و کشتن بن لادن به صورت زنده از طریق ماهواره هستند.

گفته می‌شود دوربین‌های نصب شده روی کلاه سربازان اس تی سیکس و وصل آن به ماهواره امکان پخش زنده تصاویر را فراهم کرده است. ظاهرا یکی از زن‌های بن لادن با کلاشینکف مانند سپر انسانی از وی محافظت کرده اما در این درگیری به همراه 2 نفر از محافظان بن لادن و پسر 24 ساله وی کشته شده است. برای دیدن تصاویر بیشتر به ادامه مطلب بروید...

ارسال شده در تاریخ سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


رسانه‌های محلی هلند از استخدام بیش از 500 پلیس برای حفاظت از حیوانات در این کشور خبر دادند.

در گزارش رسانه‌های محلی هلند آمده است که این 500 مامور پلیس قرار است برای حفاظت از حیوانات ساکن در مراکز نگهداری استخدام شوند.

در این گزارش که در خبرگزاری ریانووستی آمده است، در ابتدا 125 مامور برای این منظور استخدام شده‌اند و به آنان نحوه رفتار با حیوانات آموزش داده می‌شود.

براساس اعلام دپارتمان پلیس هلند دولت این کشور قصد دارد به شدت از حیوانات تحت پوشش مراکز نگهداری حفاظت کند. 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

منبع: به نظر می رسد بازار هدف سامسونگ برای لپ تاپ های جدید سه بعدی اش، کاربران مشکل پسند و بهانه گیر باشند. لپ تاپ SENS RF712 که قرار است از یکی دو روز آینده در کره به بازار عرضه شود، از کمک نسل دوم پردازنده های چهار هسته ای (Quad‪-‬Core) اینتل بهره می برد. SENS RF712 همچنین با داشتن کارت گرافیک ۲ گیگابایتی AMD HD6650M تصویر رضایت بخشی را برای تان به ارمغان خواهد آورد.

از دیگر مشخصات این لپ تاپ می توان به هارد دیسک ۷۵۰ گیگابایتی، درایو بلوری، USB 3‪.‬0 و تکنولوژی Fast‪-‬Start سامسونگ برای شروع به کار فوری سیستم، اشاره کرد. البته تکنولوژی Power Plus سامسونگ هم شارژ باتری را تا سه برابر افزایش داده است. اما جالب ترین قسمت این لپ تاپ مانیتور ۱۷.۳ اینچی فوق العاده روشن LCD آن است که تصاویر سه بعدی را به صورت فول اچ دی با روشنایی ۴۰۰ نیت برای تان به نمایش می گذارد. اگر لپ تاپ سه بعدی می خواهید می توانید محصول جدید را با صدای سه بعدی SRS و قابلیت تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی با قیمتی حدود ۲۴۰۰ دلار بخرید.

ارسال شده در تاریخ سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

این روزها خودپرداز‌های بانک‌ها، مراجعه‌کنندگان زیادی را در سراسر دنیا دارند. شاید همین موضوع بهانه‌ای به دست طراحان دستگاه‌های خودپرداز داده است تا راحتی بیشتری را برای مراجعه‌کنندگان فراهم کنند.

ارسال شده در تاریخ سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

در چهره معصوم و بچه‌گانه‌اش عشق به مبارزه موج می‌زند. فرقی نمی‌كند در كدام دیار است. امیدوار است و مشتاق. زنده است به مبارزه. دختری از دیار افغانستان.

ارسال شده در تاریخ سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

این مریضی نادر را هم هر دکتری توان تشخیص علت آن را ندارد. شایدبه تعداد انگشتان یک دست در دنیا به آن مبتلا باشند. بیماری او فقط در پاهایش تاثیر گذاشته است. سایز بالا تنه او کوچک است، اما پاهایش هنوز در حال رشد هستند. سایز کف پای او ۳۵ اینچ می‌باشد.

"مندی" که فارغ التحصیل رشته روانشناسی می‌باشد، می‌گوید که تلاش می‌کند که مانند بقیه عادی زندگی کند. او از هم صحبتی با دوستانش و مخصوصا رانندگی با ماشین ویژه خود (که با دست کنترل می‌شود) لذت می‌برد. "مندی" پاهایش همچنان رشد می‌کند و رشد می‌کند. او هنوز می‌تواند راه برود ولی می‌گوید نهایتا باید پاهایش قطع شود چونکه هیچ درمان و دارویی برای بیماری او وجود ندارد. "مندی" می‌گوید که در حال برنامه‌ریزی برای زندگی بعد از قطع پاهایش می‌باشد.

ارسال شده در تاریخ دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


ماموران كلانتري 126 تهرانپارس، دو برادر كه از زندگي خصوصي همسايه‌هاي خود، فيلمبرداري مي‌كردند، دستگير و راهي دادسرا شدند.

نيمه شب گذشته مركز فوريت‌هاي پليس تهران بزرگ خبري مبني بر درگيري دسته جمعي در يكي از آپارتمان‌هاي تهرانپارس دريافت كرده و براي بررسي موضوع مأموران به محل اعزام شدند.

اين گزارش حاكي است، در تحقيقات ماموران مشخص شد كه درگيري در خيابان 196 غربي به وقوع پيوسته و دو مرد كه "مسعود " و "جواد " نام داشتند با حالتي غير طبيعي اقدام به عربده كشي كرده و با چاقوكشي باعث ايجاد رعب و وحشت و ناامني اهالي ساختمان شده بودند.

در اين گزارش آمده است، بلافاصله اقدامات ماموران براي دستگيري اين دو نفر آغاز شد، اما متهمان به محض ديدن مأموران به منزل خود رفته و پنهان شدند، كه پس از هماهنگي با مقام قضايي و كسب مجوز ورود به منزل، محل اختفاي آنها را مورد بازرسي قرار دادند. گفتني است،‌ با ورود مأموران به محل و دستگيري هر دو متهم محل زندگي آنها مورد جستجو قرار گرفت كه طي آن يك دوربين فيلمبرداري كه متهمان براي تجسس در زندگي همسايه ها از آن استفاده مي‌كردند، كشف و ضبط شد. اين در حالي بود كه طبق اظهارات همسايگان اين دو نفر كه برادر بودند، با استفاده از دوربين مذكور اقدام به تجسس و تهيه فيلم از محل زندگي آنها كرده و اعلام كردند كه اين دو برادر تا كنون با اين روش بارها از زندگي خصوصي آنها فيلم تهيه كرده‌اند و هر بار كه مورد اعتراض قرار گرفته اند، آنها اقدام به عربده‌كشي و تهديد كرده‌اند. با اظهارات 6 نفر از همسايه ها كه شاكي بودند، متهمان به كلانتري مذكور منتقل شده و پس از تكميل پرونده براي سير مراحل قضايي به دادسراي ناحيه 4 رسالت منتقل شدند. 

ارسال شده در تاریخ دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

از زمانیکه خبر کشته شدن اوساما بن لادن مخابره شده است، خبرگزاری های مختلف و ابزارهای اینترنتی جهت پوشش وسیع و کامل این خبر دست به ابتکارات زیادی زده اند. Google Maps هم محل کشته شدن بن لادن را به سرعت آپدیت کرده است.

دیشب طی عملیاتی توسط ارتش آمریکا، بن لادن در محل اختفای خود در ۷۵ مایلی شمال اسلام آباد، پایتخت پاکستان به نام “”Abbottabad”" کشته شد. در نقشه گوگل علاوه بر مشخص شدن محل دقیق کشته شدن بن لادن، اطلاعات زیادی در مورد محل اختفای این فرد نیز...

ارسال شده در تاریخ دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


 


 

گوش کن!

چه ساز حزینی از روزگار می آید ...

خدا و فرشته و آدم

دور هم گریه میکنند ... !

 

(سوما)

 

 

 

ارسال شده در تاریخ دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

منبع: به احتمال زیاد تاکنون نام موسسه گالوپ را شنیده اید، موسسه ای که به خاطر آمارهای مختلف و نظرسنجی هایش معروف است و یکی از معروفترین کارهایش هم ارائه لیست سالانه ملت های شاد دنیاست.

امسال هم این موسسه لیست خود را برای 124 کشور دنیا منتشر کرد و باز هم مردم دانمارک توانستند برای چندمین بار عنوان شادترین مردم دنیا را به دست بیاورند. بعد از دانمارک کشورهای سوئد و کانادا رتبه های دوم و سوم را به دست آورده اند.‏ رتبه های چهارم و پنجم هم متعلق به استرالیا و فنلاند است. اما میزان شادی و خوشحالی مردم یک جامعه چطور قابل اندازه گیری است و اصلا واحد چنین اندازه گیری چه می تواند باشد؟ می دانیم که احساس خوشبختی یک حس درونی است که هرچند ممکن است...

ارسال شده در تاریخ یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

بازی تاتنهام و چلسی در چارچوب لیگ برتر انگلستان باز هم ماجرای مشهور گل مشکوک و عبورمیلیمتری توپ از خط دروازه را داشت .

ضربه فرانک لمپارد با اشتباه مسلم گومس همراه شد ودرحالیکه توپ در حال عبور از خط دروازه بود گومس آن را جمع کرد ولی کمک داور رای به گل شدن توپ داد.هری ردنپ درباره این گل که توسط خواهر زاده اش به ثمر رسید گفت :«کمک داور قضاوت صادقانه ای داشت ولی با حدس و گمان اعلام گل کرد. قضاوت برای او غیرممکن بود و ما به تکنولوژی برای اینکه دیگر چنین صحنه هایی پیش نیاید نیاز داریم. این گل می تواند برای ما 30 میلیون پوند ضرر داشته باشد ولی گل قبول شده و ما شکست خوردیم وشاید در لیگ قهرمانان فصل بعد نباشیم.»با این وجود بحث درباره گل شدن ویا نشدن این توپ همچنان در رسانه های انگلیسی ادامه دارد.

ارسال شده در تاریخ یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

كليك كنيد 

ارسال شده در تاریخ یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


اینكه در روز چه بخوریم و چقدر بخوریم مشكل بزرگی است كه تقریبا همه با آن روبه‌رو هستیم. بارها شنیده‌ایم كه نباید وعده‌ای از برنامه غذایی حذف شود آن هم به این بهانه كه قصد لاغر شدن داریم و به اندازه خوردن غذا، كلید اصلی سلامت است و بهترین چاره برای رهایی از اضافه وزن به حساب می‌آید.

همیشه به دنبال كوچك‌ترین اندازه‌ها بگردید. / فقط به نیازهای بدن پاسخ دهید یعنی هر آنچه را كه بدن خواستار آن است میل كنید نه كمتر و نه بیشتر. / قبل از هر چیز غذاهای كمتری را برای هر وعده‌تان آماده كنید. / سعی كنید برای غذا خوردن بیرون نروید زیرا همیشه در رستوران غذا خوردن، آن هم همراه دوستان، برابر است با پرخوری. / خوردن نصف مقدار غذای همیشگی را به مدت ۲۰ دقیقه طول دهید. به این ترتیب نه تنها سیر شده‌اید بلكه انرژی كمتری را نیز وارد بدنتان كرده‌اید. / هنگام غذا خوردن سرعت خود را به شدت پایین بیاورید. / از بشقاب و لیوان‌های كوچك?تر استفاده كنید. / همواره با وعده‌ای كوچك، غذاخوردنتان را آغاز كنید. / قبل از سفارش غذا حتما به آنچه می‌خواهید بخورید، خوب فكر كنید. / وعده‌های اصلی و میان وعده‌هایتان را به طور منظم و سرساعت مشخص میل كنید، به این ترتیب دیگر به شدت گرسنه نخواهید شد. / همواره غذایتان را با دیگران سهیم شوید و از همان ابتدا غذایتان را تقسیم كنید. / اگر بیرون از منزل غذا می‌خورید نصف آن را در رستوران میل كنید و مابقی را به خانه بیاورید. 

ارسال شده در تاریخ یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

 

ارسال شده در تاریخ یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


سیستم مسیر یابی آنلاین جدیدی ارائه شده است که این امکان را به وب سایتها خواهد داد تا موقعیت شما را در فواصل چند صد متری پیدا کند.

به گزارش Ciol، سایت های اینترنتی قادر خواهند بود تا محل کاربران را با استفاده از اطلاعاتی پیرامون اتصال اینترنت آنها تا میانگین فاصله ی ۶۹۰ متری بیابند. اکنون کاربران مسیریاب می توانند موقعیت های کاربران را در یک شعاع حدودا ۲۰۰ کیلومتری بیابند اما با این تکنیک جدید این فاصله به ۱۰۰ متر تقلیل می یابد.

پیشرفت مسیر یابی و موقعیت یابی کاربران از روی آدرس IP نگرانی های امنیتی زیادی را ایجاد کرده است به طوری که حتی اطلاعات ذخیره شده در آیفون می توانند به طور مرموزانه حرکات و موقعیت های کاربران شناسایی کنند. محققان دریافتند که ابزارهای اپل عرض و طول جغرافیایی و همچنین زمان و تاریخ خاصی تبعیت می کنند که به آسانی قابل دسترسی هستند.

ارسال شده در تاریخ شنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

مدیرکل فروش سونی اریکسون در ایران گفت:کشور ما از لحاظ تعداد مشتریان گوشی های آندروئید دار در سطح خاورمیانه مقام اول را کسب کرده است.

“شروین فریگام”  افزود: استقبال چشمگیر مشتریان از گوشی های اندروئید دار باعث شد تا ایران به جایگاه قابل قبولی در سطح بازار تلفن همراه خاورمیانه برسد. به موجب همین امر بیشتر شرکت ها به واردات انواع مختلف گوشی های اندروئید دار پرداخته اند. وی افزود  با وجودی که گوشی های صفحه لمسی با سیستم عامل آندروید نسبت به سایر گوشی ها از قیمت بالایی برخوردارند، اما گروه زیادی از کاربران به ...

ارسال شده در تاریخ شنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ شنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |


یک پیرزن آمریکایی مبتلا به بیماری آلزایمر پس از دریافت عکسی از همسرش که67 سال قبل برای او پست شده بود بخشی از خاطرات گذشته خود را به یاد آورد.

به گزارش آسوشیتدپرس، شوهر این زن با نام "گلن آدریانس" که در 26 می سال میلادی گذشته از دنیا رفته زمانی که در سال 1944 در نیروی دریایی آمریکا خدمت می کرد عکسی را برای همسر خود که در آن زمان دو سال از ازدواج شان می گذشت پست کرده بود اما این عکس تا هفته گذشته به دست "ویلبرت" نرسیده بود . این در حالی است که ویلبرت به بیمار فراموشی مبتلا است و حتی دختر خود را نیز نمی شناسد. در هفته گذشته خانواده این زن تماسی را از بالاتیمور، مکانی که سالها قبل در آن زندگی می کردند دریافت کردند اما این تماس تلفنی از سوی دوستان و یا بستگان نبود بلکه فرد تماس گیرنده از اداره پست این شهر با خانواه "آدریانس" تماس گرفته بود. اداره پست شهر بالتیمور درست زمانی با خانواده این پیرزن تماس گرفت که با نود و دومین سالگرد تولد گلن آدریانس همزمان بود. نامه حاوی این عکس در نزد خانواده ای بود که به دلیل اشتغال پدر این خانواده در اداره پست وی تصمیم می گیرد تا نامه را به صاحب اصلی وی برگرداند. هنوزعلت تاخیر 67 ساله در تحویل این نامه حاوی عکس به ساحب آن مشخص نیست. این نامه حاوی عکسی از گلن است که آن را در کلاس آموزشی خود در آیداهو زمانیکه آموزش هاهی نظامی خود را پشت سر می گذاشت گرفته شده است.
ارسال شده در تاریخ شنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ارسال شده در تاریخ شنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

Mouawad 1001 Nights Diamond Purse, $3.8 million

ارسال شده در تاریخ شنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

این مراسم که از تعداد بیننده بزرگترین واقعه رخ داده در تاریخ تلویزیون میباشد بیننده‌های زیادی از سر تا سر دنیا دنیا دارد.شهزاده ویلیام پسر اول دایانا با کیت میدلتون دختری از خانواده معمولی‌ ازدواج میکند

 

ارسال شده در تاریخ جمعه نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

نشنال‌جئوگرافیک در مجموعه ۵۰ عکس برتر خود، تصویری زیبا از مسجدالحرام را در موسم حج منتشر کرده که از بالای برج ساعت غول‌پیکر گرفته شده است. در این تصویر بیش‌از ۲۵۰هزار زائر درون مسجد حضور دارند.

e4b3f kaabe 2 عکسی زیبا از کعبه، از نمایی که تاکنون ندیده‌اید

برای دیدن عکس در اندازه واقعی روی آن کلیلک کنید

ارسال شده در تاریخ جمعه نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |

ارسال شده در تاریخ جمعه نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ |